آخرین جزئیات ارائه وام به فرهنگیان

نوشته شده توسطتحریریه
پست قبل

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش به تشریح جزئیات ارائه وام به فرهنگیان پرداخت و گفت: تاکنون ۱۲۰۰ میلیارد تومان وام مرابحه و مسکن در بین فرهنگیان توزیع شده است.

به گزارش ملک بانک به نقل از رویداد۲۴، گودرز کریمی‌فر مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: تاکنون ۱۲۰۰ میلیارد تومان وام مرابحه و مسکن در بین فرهنگیان سراسر کشور توزیع شده است.

وی ادامه داد: وام‌های مرابحه به تناسب و تناوب از ۵ میلیون تا ۱۵ میلیون تومان و وام‌های مسکن از ۴۰ میلیون تا ۵۰ میلیون تومان در بین فرهنگیان سراسر کشور در حال توزیع است.

کریمی‌فر با بیان اینکه روند فرایند پرداخت و توزیع وام‌های کم بهره بانک ملی در دو سر فصل مرابحه و مسکن همچنان ادامه دارد، افزود: پرداخت وام ضروری فرهنگیان در ادارات آموزش و پرورش سراسر کشور در قریب به ۷۰۰ صندوق تسهیلات، حداکثر تا ۵۰ میلیون تومان به صورت قرض الحسنه در حال اجراست.

وی اضافه کرد: انعقاد تفاهم‌نامه با سایر بانک‌ها از جمله بانک رسالت مبنی بر سپرده‌گذاری فرهنگیان تا سقف ۳۰ میلیون تومان تسهیلات با کارمزد ۲ درصد از دیگر اقدامات اجرایی و رفاهی فرهنگیان است که هم اکنون با رعایت ضوابط، در حال پرداخت است.

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت