حذف متقاضیان بد حساب مسکن مهر

نوشته شده توسطتحریریه
پست قبل

مدیرعامل شرکت عمران پرند از اتمام پروژه‌های مسکن مهر این شهر تا شهریور ماه سال آینده خبر داد و گفت: برای تعیین تکلیف واحدهایی که متقاضیان آن آورده خود را واریز نکرده‌اند به‌زودی فراخوان می‌دهیم.

به گزارش افکارنیوز، محسن وطن‌خواهی با اعلام این‌که به زودی فراخوانی برای تعیین تکلیف آورده متقاضیان اعلام می‌کنیم، اظهار کرد: در شهر پرند حدود ۹۶ هزار واحد مسکن مهر در ساخت است که از این تعداد تاکنون حدود ۷۰ هزار واحد تحویل متقاضیان شده است.

وی با بیان این‌که حدود ۱۰ هزار واحد نیز ساخته شده اما به دلیل نبود یا کمبود زیرساخت‌های مربوط به آب، برق و فاضلاب بخشی از آنها را نمی‌توانیم افتتاح کرده و تحویل دهیم، افزود: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته حدود ۵ هزار واحد همزمان با دهه مبارک فجر امسال افتتاح خواهد شد.

وی با تاکید بر این‌که پرونده مسکن مهر پرند شهریورماه سال آینده بسته می‌شود به موضوع انتقال تعدادی از متقاضیان مسکن مهر پردیس به پرند اشاره و تصریح کرد: دولت تعهد داده که مسکن مهر متقاضیان را تحویل دهد، در این راستا آن دسته از متقاضیان شهر پردیس که به دلایلی واحد مسکن مهر به آنها اختصاص نیافته و در واقع بیش از ظرفیت پردیس ثبت نامه صورت گرفته به پرند منتقل می‌شوند.

مدیرعامل شرکت عمران پرند با یادآوری این‌که بر اساس تفاهم صورت گرفته حدود ۵۰۰ واحد برای این متقاضیان در نظر گرفته شده است، گفت:‌ این متقاضیان همان آورده‌ای را که سایر متقاضیان مسکن مهر پرند پرداخت کرده‌اند را بایستی واریز کنند.

وطن‌خواهی با اعلام این‌که متقاضیان باید حدود ۳۲ میلیون تومان آورده داشته باشند، افزود:‌ به زودی طی فراخوانی از متقاضیانی که آورده خود را واریز نکرده‌اند می‌خواهیم هر چه زودتر نسبت به این کار اقدام کنند، در غیر اینصورت از سامانه مسکن مهر حذف خواهند شد.

برچسب ها

ممکن است شما هم به این مطالب علاقمند باشید

معماری باشگاه ورزشی دشت نور در مازندران
معماری باشگاه ورزشی دشت ...

شرح متن ارائه شده توسط : این ساختمان یکی از ساختمان های...

پیش بینی بازار مسکن در مهر ۹۸ / کاهش قیمت در برخی مناطق تهران
پیش بینی بازار مسکن ...

به گزارش ملک بانک به نقل از اقتصاد نیوز به نقل از...

راهنمای جامع املاک و مستغلات
راهنمای جامع املاک و ...

املاک و مستغلات یک صنعت قدیمی در تمامی جوامع است و نیاز...

آخرین طرح تسهیلات مسکن برای تهران
آخرین طرح تسهیلات مسکن ...

افزایش قابل توجه قیمت مسکن در کلان‌شهرها و به‌طور خاص در تهران،...

معماری مفهومی موزه هنرهای زیبا در نروژ
معماری مفهومی موزه هنرهای ...

با گذر از رودخانه راندسلوا، به پروژه موزه هنرهای زیبا می رسیم،...

وضعیت بازار آپارتمان های کوچک در تهران + جدول قیمت
وضعیت بازار آپارتمان های ...

بررسی‌های میدانی از وضعیت روزهای اخیر بازار معاملات مسکن در پایتخت نشان...

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت