دهکده ساحلی الیت یک شهرک ویلایی لوکس / اجرا :B.P. BUILDERS CANADA INC

نوشته شده توسطتحریریه
پست قبل
دهکده ساحلی الیت یک شهرک ویلایی لوکس

دهکده ساحلی الیت یک شهرک ویلایی کاملا لوکس، در پنج تیپ متفاوت دارای طراحی جذاب با سبک های مختلف اسپانیش استایل، گوتیک ریوایوال و نئوکلاسیک است.در طراحی، اجرا و ساخت “دهکده ساحلی الیت” سالها تجربه ساخت و ساز بین المللی در کنار آشنایی با اقلیم شمال کشور در هم آمیخته شد تا ویلاها در اوج زیبایی با بالاترین کیفیت ساخت و بهترین مواد و متریال روز دنیا ساخته شود.

دهکده ساحلی الیت به عنوان یک شهرک ساحلی با طراحی خاص؛ توسط شرکت انبوه سازان اوژن منطقه آزاد انزلی به شماره ثبت ۲۹۴۰ بعنوان شعبه داخلی شرکت انبوه سازان ‍‍«B.P. BUILDERS CANADA INC.» طراحی شد و ساخت آن شروع گردید.

شرکت انبوه سازان اوژن منطقه آزاد انزلی به عنوان شعبه داخلی شرکت انبوه سازان «B.P. BUILDERS CANADA INC.» ازسال ۱۳۹۲ فعالیت رسمی خود رادرزمینه مشاوره ، طراحی ،اجراء ویلا سازی و پروژه های شهرک سازی درایران آغاز نمود. این شرکت با تکیه بر تخصص و دانش نیروهای کاردان ، جوان و فعال خود از همان ابتدای راه توانسته است با الهام از ایده مدینه فاضله در شهرسازی «UTOPIA » گام های موثری در زمینه شهرک سازی بردارد. عامل اصلی موفقیت این شرکت در رقابت ، ارزیابی نهایی و توجه به میزان رضایتمندی مشتری است، هم چنین برخورداری ازتجارب بیش ازیک دهه این شرکت در طراحی؛ اجرا و تحویل بیش از۳۲۰۰۰ متر مربع پروژه های مختلف اعم ازمسکونی، برج، تجاری، ادری و … در آمریکای شمالی ، اروپا ، خاورمیانه نمایانگر ارزش آفرینی و سود آوری این شرکت از طریق خلق بناهای برتر و ماندگار با مدیریت بهینه منطبق برالزامات محیطی و نیازهای زندگی آرمانی رابعنوان ماموریت خود تلقی نموده است. آنچه این شرکت را از دیگر مجموعه های فعال کشور متمایز میکند برخورداری از توانمندیها و شایستگی هایی است که درقالب دانش محوری کارآمدی مبتنی بر اخلاق مداری ایفای نقش میکند.

دهکده ساحلی الیت یک شهرک ویلایی لوکس

مشخصات پروژه دهکده ساحلی ویلایی الیت در زیباکنارویلا شمال

دهکده ساحلی اِلیت مجموعه لوکس دهکده ساحلی الیت در دو فاز، مشتمل بر زمینی به مساحت ۳۳٫۲۳۰ مترمربع در کنار ساحل دریای خزر، منطقه آزاد انزلی زیباکنار، استان گیلان واقع شده است. این مجموعه شامل ۷۳ واحد ویلای ساحلی در سبک معماری نیو کلاسیک و گوتیک ریوایوال با نمای رومی و طراحی داخلی کاربرد گرایانه می باشد. واحدهای دهکده ویلایی الیت در ۵ تیپ از ۱۹۶ مترمربع تا ۵۳۰ مترمربع بنا بصورت واحدهای ویلایی دوبلکس و تریبلکس از ۳ تا ۵ خواب با چشم اندازی بی نظیر به ساحل دریای خزر در محیطی استثنایی در دست ساخت است. وجود ورودی اختصاصی از اتوبان حسن رود – زیباکنار به همراه نگهبانی ۲۴ ساعته و دوربین مداربسته و ساختمانهای هوشمند با قابلیت کنترل از راه دور، وجود مشاعاتی همچون یک دریاچه مصنوعی و جزیره به همراه مجتمع تجارى الیت با امکاناتى نظیر فود کورت، رستوران با فضاى روباز و ویو دریاچه، روف گاردن، کافى شاپ، هایپر مارکت، فروشگاه صنایع دستى، دو پارک کودک، دو زمین تنیس و کلوپ دریایى اختصاصى ، تنها بخشى از امکانات دهکده ساحلى الیت میباشد.

دهکده ساحلی الیت یک شهرک ویلایی لوکس

تیپ بندی ویلا های دهکده ساحلی الیت در شمال :

ویلاهای تیپ [ ۱ ]

دهکده ساحلی الیت با نماى سنگ در سبک معمارى بسیار زیبـاى گوتیک ریوایوال در دو متراژ ۱۹۶ و ۲۴۵ مترمربع که به ترتیب بر روى زمین هایى به مســاحت ۳۰۴ و ۳۳۶ مترمربع ساخته شده اند. دارای سه اتاق خواب با طراحی بسیار زیبا و یک اتاق خواب مستر ، دو تراس در نمای شمالی با دید دریا و همچنین وُید (VOID) و لابی در طبقه دوم میباشد.

ویلاهای تیپ [ آ – ۲ ]

دهکده ساحلی اِلیت با سبک معماری نئـوکلاسیک ، با بنایی در متـراژ ۳۵۰ متر مربع ، بر روی زمینی به مساحت ۳۹۲ متر مربع بنا شده است. دارای چهار اتاق خواب ، دو خواب مستر ، یک تراس در نمای شمالی ، پذیرایی و آشپزخانه بزرگ و دلباز به همراه لابی و اتاق سینما در طبقه دوم میباشد.

دهکده ساحلی الیت یک شهرک ویلایی لوکس

ویلاهای تیپ [۲ب]

دهکده ساحلی الیت با سبک معماری نئوکلاسیک ، در متراژ ۵۳۰ متر مربع بر روی زمینی به مساحت ۶۷۰ متـرمربع بنـا شـده است. دارای ۵ اتاق خواب ،۳ خواب مستر ، دو آشپزخانه بزرگ به همراه لابی و اتاق سینما در طبقه دوم، ۷۰ مترمربع استخر سر پوشیده داخل ساختمان، دو جکوزی و سُنا خشک می باشد.

دهکده ساحلی الیت یک شهرک ویلایی لوکس

ویلای تیپ [۳]

دهکده ساحلی الیت با نمای سنگ در سبک معماری نئـوکلاسیـک در ۲۲۷ متـرمربـع که بر روی زمینـی به مساحت ۳۳۶ مترمربع بنا شده است. دارای ۳ اتاق خواب زیبا و یک اتاق خواب مستر ، پذیرایی و نشیمن دلباز با سقف ۵ متری ، یک تراس در نمای شمالی ، لابی و TV Room در طبقه دوم .

ویلاهای تیپ [۴-آ ]

دهکده ساحلی الیت با سبک معماری بسیار زیبای اسپانیایی طراحی و به همراه تکنولوژیهای روز دنیا بنا شده است. متراژ بنای این ویلای دوبلکس ۲۶۵ مترمربع است که بر روی زمینی به مساحت ۳۳۶ مترمربع بنا گشته است. همچنین دارای چهار اتاق خواب بزرگ و زیبـا ، دو اتاق خواب مستـر میباشد.
– سبک معماری : SPANISH STYLE

دهکده ساحلی الیت یک شهرک ویلایی لوکس

ویلاهاى تریبلکس تیپ [۴ب ]

دهکده ساحلى الیت با سبک معمارى بسیار زیباى اسپانیایى طراحى و به همراه تکنولوژیهاى روز دنیا بنا شده است. متراژ بناى این ویلا ۳۱۵ متر مربع است که داراى دو پذیرایى در طبقه اول و دوم و همچنین چهار اتاق خواب میباشد که دو خواب داراى سرویس مستر هستند. بر روى زمینى به مساحت ۳۳۶ متر مربع بنا شده است. آسانسور و جکوزى از سایر امکانات این واحد ها میباشند. طبقه دوم و سوم این واحد تریبلکس ویو ابدى دریاى خزر را دارا هستند.

دهکده ساحلی الیت یک شهرک ویلایی لوکس

ویلاهای تیـپ [ ۵ ] و تیپ [ ۵ ب ]

دهکده ساحلی الیت با نماى سنگ به سبک معمارى گوتیک ریوایوال ، در دو متراژ ۱۹۶ و ۲۶۵ متــر مربـع که به ترتیب روى زمین هایى به مساحت ۳۰۴ و ۳۳۶ متر مربع ساخته شده اند.
دارای سه اتاق خواب با طراحی بسیار زیبا ، دو اتاق خواب مستر و دو تراس در نمای شمالی و یک تراس در نمای جنوبی .

مجتمع تجاری اِلیت
داراى امکاناتى نظیـر فـود کورت، رستـوران روبـاز با دید بـه دریاچه روف گاردن، کافى شاپ هایپرمارکت و فروشگاه صنایع دستى

 

سایت پلان کلی دهکده ساحلی الیت

 

ممکن است شما هم به این مطالب علاقمند باشید

محوطه سازی برای حیاط خانه و ویلا
محوطه سازی برای حیاط ...

آیا می خواهید یک محوطه و باغ زیبا برای ویلای خود داشته...

راهنما و آموزش نگارش حرفه ای آگهی املاک
راهنما و آموزش نگارش ...

برای نوشتن یگ آگهی املاک جذاب باید بدانید مشتریان به دنبال چه...

چرا تعمیر و نگهداری ساختمان مهم است؟
چرا تعمیر و نگهداری ...

تعمیر و نگهداری ساختمان مخصوصا برای شرکت ها و اجاره دهنده هایی...

آموزش بازاریابی شبکه های اجتماعی برای مشاوران املاک
آموزش بازاریابی شبکه های ...

آینده بازاریابی املاک و مستغلات در اینترنت و محیط وب است و...

نوسازی منحصربه فرد یک آپارتمان در تهران / دفتر معماری رویداد
نوسازی منحصربه فرد یک ...

این آپارتمان یکی از آپارتمان های موجود در تهران است که توسط...

مهمترین نکات برای طراحی دکور آپارتمان های کوچک
مهمترین نکات برای طراحی ...

در آپارتمان های کوچک همیشه مهمترین نکته چیدمان دکور در فضای محدود...

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت