طراحی دکوراسیون داخلی با ۱۵ ایده جدید

نوشته شده توسطمینو بهاری
پست قبل

طراحی دکوراسیون داخلی موضوع بسیار مهمی در آرامش و انرژی موجود در خانه شما بشمار میآید . زمانی که میخواهید دکوراسیون خانه خود را تغییر دهید قبل از تکمیل ایده خود میبایست به نکات ویژه ای توجه کنید .

تصور کنید میخواهید در قسمت نشیمن و پذیرایی آپارتمان خود مبلمان و دکور خود را تکمیل کنید .در طراحی دکوراسیون داخلی قبل از خرید وسایل و مبلمان به نورپردازی و انعکاس ها دقت کنید . مثلا شما یک شومینه دارید .

اگر در کنار شومینه دو مبل تک نفره استفاده کنید با پوشش براق و در دو سوی شومینه خود از آیینه استفاده کنید و اتاق نورپردازی مناسبی داشته باشد مطمئنا انعکاس های زیبایی از روی پوشش براق مبل و آیینه ها خواهید داشت .

همچنین استفاده از گیاه های آپارتمانی با رنگ سبز و یا پرده های با رنگ روشن همه و همه نکات ریزی هستند که زیبایی و آرامش شما را دوچندان خواهند نمود . در ادامه این مطلب تصاویری با ایده های جالب را برای شما به نمایش خواهیم گذاشت .

طراحی دکور اتاق نشیمن با رنگ های آبی بسیار پویا و استفاده از مبل تک نفره سفید در کنار مبلمان طرح دار و پر نقش آبی . استفده از اجزای دکور با تنالیته مختلف از رنگ آبی . در این دکور شما نیازی به کاغذ دیواری نخواهید داشت و دیوار ها و سقف سفید به خوبی با مبلمان و پرده ها پوشش داده خواهند شد . این دکور به خوبی احساس مدرنیته را منتقل خواهد کرد . اما دقت داشته باشید این دکور به نورپردازی مناسبی نیاز دارد و با محیط های کم نور سازگار نیست .

طراحی دکوراسیون داخلی با 15 ایده جدید

ترکیب دیوار های سفید با پوشش گچی با دیواره سنگی شومینه و استفاده رنگ طلایی در تزئینات اتاق مانند آیینه، میله پرده ها و … . ست کردن بدنه شومینه با مبلمان و استفاده از میز های شیشه ای که انعکاس بسیار زیبایی تولید میکنند. به کار بردن پوشش پارکت مات برای کف کمک زیادی به دیده شدن مبلمان و اشیاء طلایی رنگ اتاق مینماید .

طراحی دکوراسیون داخلی با استفاده از کاغذ دیواری  سه بعدی و یا دیوار پوشهای چوبی طبیعی یا مصنوعی به رنگ چوب طبیعی و پرده های قهوه ای کم رنگ یا کِرِم رنگ و مبلمان سفید یا آبی روشن و استفاده از گیاهان آپارتمانی .این دکور نیز با توجه به ترکیب رنگ آن به نور پردازی و نورگیر مناسب نیاز دارد.

طراحی دکوراسیون داخلی با 15 ایده جدید

طراحی مناسب خانه های ساحلی و یا پنت هاوس های روبه دریا با ترکیبی مخلوط از بافت طبیعی با رنگ آمیزی مناسب برای یک محیط منحصر به فرد و آرام. استفاده مناسب از گلدانها و اجزای دکور که از چوب طبیعی تهیه شده اند . بکار بردن رنگ سفید در دیوار ها و مبلمان رنگ روشن به زیبایی این فضا کمک خواهد کرد.

طراحی دکوراسیون داخلی با 15 ایده جدید

یک طراحی شرقی زیبا با تزیین شگفت انگیز کف اتاق با فرش ایرانی . استفاده از تابلو های کوچک و قرینه در ۲طرف آیینه اصلی اتاق نشیمن . استفاده از مبل های کمی سنتی و چند رنگ . دیوار های ساده و بدون ابزار های کچی شلوغ . و پرده های طلایی و یا قهوه ای روشن و در نهایت  استفاده از تزئینات لوکس همگی یه محیط زیبای شرقی را تدایی خواهند نمود .

طراحی دکوراسیون داخلی با 15 ایده جدید

دیوار پوش های مصنوعی تیره رنگ و یا رنگ آمیزی طوسی و یا قهوه ای تیره دیوار ها و همچنین استفاده از سقف تیره رنگ با ترکیب مبلمان یک رنگ طوسی  پارچه ای یا چرم  . میز های چوبی تیره رنگ محیطی گرم و لوکس را برای شما ایجاد خواهد نمود. ترجیحا در محیط خود از  یه رنگ قهوه ای، طوسی و طلایی در تُن های مختلف استفاده نمایید .

طراحی دکوراسیون داخلی با 15 ایده جدید

استفاده از قالی ایرانی و مبلمان لوکس با پایه های چوبی بلند . به کاربردن کاسه هایی با طرح سنتی به عنوان تزئین دیوار ها و نیز استفاده دکور شلوغ و پوشش میز ها با گلدانهای سنتی . این محیط حتما شما را به سالهای گذشته خواهد برد و مناسب برای دوستداران دکورهای کلاسیک میباشد .

طراحی دکوراسیون داخلی با 15 ایده جدید

استفاده از پرده های که با رنگ تمام اجزای اتاق مطابقت دارند و نیز مبلمانی بزرگ و راحت با پایه های چوبی کوتاه و رنگ روشن . استفاده از فرش ماشینی با طرح های ساده و استفاده از رنگ سبز و پسته ای در اجزا و گیاهان آپارتمانی . وجود پنجره های بزرگ در این دکور الزامیست.

طراحی دکوراسیون داخلی با 15 ایده جدید (5)

یک قالیچه زیبا که به رنگ پرده ها نزدیک است و مبلمان چند رنگ . در این دکور قرینه بودن اجزای دکور مانند میز ها و چراغ ها بسیار تعیین کننده است .اگر علاقه مند به دکور های شلوغ هستید گزینه مناسبی روبروی شماست.

امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد . حتما نظرات خود را در پایان همین مطلب برای ما ارسال فرمایید .

ممکن است شما هم به این مطالب علاقمند باشید

معماری باشگاه ورزشی دشت نور در مازندران
معماری باشگاه ورزشی دشت ...

شرح متن ارائه شده توسط : این ساختمان یکی از ساختمان های...

راهنمای جامع املاک و مستغلات
راهنمای جامع املاک و ...

املاک و مستغلات یک صنعت قدیمی در تمامی جوامع است و نیاز...

معماری مفهومی موزه هنرهای زیبا در نروژ
معماری مفهومی موزه هنرهای ...

با گذر از رودخانه راندسلوا، به پروژه موزه هنرهای زیبا می رسیم،...

نحوه آکوستیک کردن یک اتاق / انواع پوشش های عایق صدا
نحوه آکوستیک کردن یک ...

اگر در یک آپارتمان زندگی می کنید پس برایتان پیش آمده که...

معماری مجتمع تجاری، چشم و چراغ بازار، در مشهد / دفتر معماری آبار
معماری مجتمع تجاری، چشم ...

مشهد به عنوان یکی از بزرگترین پایتخت های مذهبی جهان به شمار...

بهترین پست اینستاگرام برای مشاور املاک
بهترین پست اینستاگرام برای ...

احتمالا تقریبا هر روز از این جمله را می شنوید: برای پیشرفت...

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت