علاقه تجار ایرانی به ایجاد همکاری با شرکت های عمرانی روسیه

نوشته شده توسطتحریریه
پست قبل

معاون اتاق بازرگانی و صنایع روسیه گفت، تجار ایرانی نسبت به همکاری با شرکت های ساخت و ساز و عمرانی روسیه در زمینه احداث زیرساخت های شهری در کشورشان ابراز تمایل کرده اند

به نقل از پایگاه اینترنتی راشن کانستراکشن، دیمیتری پادالکو معاون اتاق بازرگانی و صنایع روسیه گفت، تجار ایرانی نسبت به همکاری با شرکت های عمرانی روسیه در زمینه احداث زیرساخت های شهری در کشورشان ابراز تمایل کرده اند.در حال حاضر یک هیئت روسی ضمن سفر به تهران در حال مذاکره با تجار ایرانی و گفت وگو در خصوص سرمایه گذاری در زیرساخت های ایران است.

ایرانی ها به خصوص علاقمند به بررسی امکان اجرای پروژه های مشترک با شرکت های عمرانی روسی برای احداث جاده، پل، خانه و مراکز خرید هستند.پادالکو خاطر نشان کرد که در این خصوص تجار ایرانی روسیه را به چین ترجیح می دهند. به گفته وی همکاری با شرکت های چینی برای ایرانی ها جذابیت کمتری دارد زیرا چینی ها از مصالح ساختمانی و کارگران خودشان در کارهای عمرانی استفاده می کنند. در نتیجه هزینه اتمام پروژه بالاتر می رود. اما روس ها انعطاف بیشتری از خود نشان می دهند و در زمینه همکاری با تجار ایرانی آزادی عمل بیشتری دارند.

به نقل از : تسنیم

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت