قیمت روز مسکن (۱۳۹۷/۵/۱۷) / معامله ۱۰۰ میلیونی آپارتمان در تهران

نوشته شده توسطتحریریه
پست قبل

مطابق آمار سامانه املاک و مستغلات از بازار مسکن، قیمت یک واحد مسکونی ۲۶۱ متری در توحید ۳.۸ میلیارد تومان بوده و یک واحد ۱۰۰ متری واقع در یافت‌آباد با قیمت ۱۰۰ میلیون تومان معامله شده است.

به گزارش ملک بانک به نقل از خبرگزاری تسنیم، بررسی آمار سامانه املاک و مستغلات کشور نشان می‌دهد، روز پنجشنبه در منطقه ۱۱ محله آگاهی یک واحد ۸۰ متری ۴ ساله با قیمت ۳۱۰ میلیون تومان معامله شده است، یعنی هر مترمربع کمی بیش از ۳٫۸ میلیون تومان.

در منطقه ۱۸ محله بهداشت یک واحد مسکونی با مساحت ۸۰ متر ۹ سال ساخت، به قیمت ۱۱۹ میلیون تومان (هر مترمربع یک میلیون و ۴۸۷ هزار تومان) و در احتیاریه (منطقه ۳) یک دستگاه آپارتمان ۶۵ متری که ۱۲ سال از ساخت آن گذشته با قیمت ۷۲۸ میلیون تومان معامله شده است. در منطقه ۵ که در صدر فهرست بیشترین افزایش قیمت مسکن طی ماه‌های اخیر قرار دارد یک واحد ۹۰ متری نوسازبا قیمت هر مترمربع ۱۰ میلیون و ۳۳۷ هزار تومان معامله شده؛ خریدار برای این آپارتمان در مجموع ۹۲۰ میلیون تومان پرداخت کرده است.

یک واحد مسکونی ۱۸۰ متری با عمر ۳۷ سال واقع در شهرک آزمایش با قیمت یک میلیارد و ۳۷۵ میلیون تومان، یک واحد ۹۰ متری ۲۴ ساله در محله بهار با قیمت ۶۲۴ میلیون تومان و یک دستگاه آپارتمان ۱۰۰ متری ۲۷ ساله واقع در یافت‌آباد با قیمت ۱۰۰ میلیون تومان فروخته شده است.همچنین در ابوذر یک واحد مسکونی ۴ ساله با مساحت ۵۵ متر با قیمت ۱۹۸ میلیون تومان، در گرگان یک واحد ۴۳ متری ۶ ساله با قیمت ۲۵۷ میلیون تومان، یک واحد ۱۸۲ متری یکساله در امام زاده قاسم گلاب‌دره با قیمت ۲٫۳ میلیارد تومان و واحد مسکونی ۲۶۱ متری نوساز در توحید با قیمت ۳ میلیارد و ۸۶۰ میلیون تومان معامله شده است.

در شمیران نو آپارتمان ۴۷ متری ۱۰ ساله با قیمت ۲۸۰ میلیون تومان فروخته شده و در پاسداران یک واحد ۴۴ متری ۲۳ سال ساخت با قیمت ۵۳۵ میلیون تومان (هر مترمربع ۱۲٫۳ میلیون تومان) فروخته شده است. آپارتمان ۱۱۵۸ متری ۵ ساله واقع در دروس به قیمت ۲ میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان در سامانه کد رهگیری ثبت شده است.در آرژانتین نیز یک واحد مسکونی ۱۰۷ متری ۷ ساله با قیمت یک میلیارد و ۲۶۰ میلیون تومان به خریدار آن فروخته شده است.

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت