قیمت مسکن در ۲۳ مهر۹۷

نوشته شده توسطتحریریه
پست قبل

بررسی بازار مسکن حاکی از آن است که یک واحد ۱۷۰ متری در آلستوم با قیمت یک میلیارد و ۴۶۶ میلیون تومان و یک واحد مسکونی ۴۴ متری در منطقه ۹ با قیمت ۱۰۹ میلیون تومان معامله شده است.

به گزارش ملک بانک به نقل از افکارنیوز، ​یک واحد مسکونی ۸۰ متری واقع در امام زاده قاسم با عمر ۴ سال به قیمت ۴۲۰ میلیون تومان یعنی هر مترمربع حدود ۴ میلیون و ۱۷۹ هزار تومان معامله شده است.

در منطقه ۵ یک دستگاه آپارتمان ۹ ساله با مساحت ۱۰۲ متر واقع در آپادانا با قیمت یک میلیارد تومان، واحد مسکونی ۱۰۰ متری با عمر ۵۷ ساله در کارون جنوبی به قیمت ۸۳۵ میلیون تومان‌( هشت میلیون و ۴۳۴ هزار تومان) و واحد مسکونی به مساحت ۸۳ متری مربعی در آرژانتین به قیمت یک میلیارد و ۲۰ میلیون تومان فروخته شده است.

در باغ آذری یک واحد مسکونی ۵۵ متری با عمر ۹ سال با قیمت ۱۳۵ میلیون تومان معامله شده؛ خریدار برای هر مترمربع این واحد ۲ میلیون و ۴۵۱ هزار تومان پرداخت کرده است. در منطقه ۹ فیروزآباد یک واحد مسکونی ۴۴ متری ۱۶ سال ساخت به قیمت ۱۰۹ میلیون تومان فروخته شده است.

واحد مسکونی ۷ ساله با مساحت ۱۷۰ متر در آلستوم به قیمت یک میلیارد و ۴۶۶ میلیون تومان، واحد ۸۵ متری نوساز در آگاهی (منطقه ۱۱) به قیمت ۷۹۰ میلیون تومان و واحد ۶۲ متری ۱۸ ساله در مسعودیه به قیمت ۱۱۵ میلیون تومان معامله شده است.همچنین در حسن آباد زرگنده یک دستگاه آپارتمان ۹۵ متری ۱۷ ساله به قیمت ۴۸۰ میلیون تومان فروخته شده است.

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت