نکاتی در رابطه با انتخاب میز نهار خوری، برای صرف یک وعده غذایی دلنشین

نوشته شده توسطمجید عطایی
پست قبل

نکاتی در رابطه با خرید میز نهار خوری و همچنین اهمیت آن در وعده های غذایی، موضوعاتی هستند که در این مطلب بیشتر راجع به آنها میخوانیم و همچنین چند ایده تصویری زیبا از میز های نهارخوری متفاوتی خواهیم داشت.

این اتاق ناهار خوری است که خانواده را در وعده های غذایی مختلف دور هم جمع مینماید . همچنین در ضیافت های ما میهمانان دور همین میز با ما غذا میل میکنند و هر میزبانی دوست دارد لذت بیشتری را نصیب میهمان خود نماید .

معمولا نهار خوری آخرین گزینه برای خرید میز، صندلی و یا وسایل دکوراتیو است .اما باید بگوییم اگر میخواهید بهترین غذای عمر خود را میل کنید اول به فکر یک دست میز و صندلی باشید تا محفل خود را گرم تر نمایید .

میز نهار خوری چه ۲ نفره باشد چه ۸ نفره یا بیشتر نکته مهم انتخاب متریال، رنگ و تزئینات روی آنهاست . اینکه صندلی ها تماما چوبی باشند یا کفی نرم  و پشتی راحت تری داشته باشند و یا تزئینات مانند گلدان و یا شمعدان روی میز چگونه باشد و…..

البته، ایده شما در طراحی اتاق ناهارخوری منحصر به فرد است و احساسات شما را نشان می دهد.هنگام طراحی خانه چه سبکی برای شما مناسب است؟ آیا شما یک تکه از دوران کودکی خود را با تجدید خاطرات و ساختن محیط اطراف آنجا شبیه سازی می کنید؟مهمترین اصل این است که اول خود شما با آن احساس راحتی کنید.

 

 

سعی کنید صندلی ها و میز را جدای از روکوبی صندلی ها به شکل و رنگ طبیعی چوب تهیه نمایید البته میزان تیرگی و یا روشنایی چوب را با سلیقه خود همگام کنید.

در انتخاب وسایل تزئینی با رنگ های شاد درنگ نکنید و از سردی بیش از حد رنگ ها بپرهیزید زیرا رنگ های گرم برای شما اشتها آور خواهند بود.

البته از اصل موضوع دور نشویم و اینکه لذت بخش بودن نهار خوری ابتدا به امر باید برای شما ملموس باشد پس اگر دوست دارید در شب نور شمع را داشته باشید درنگ نکنید و همچنین در روز تاثیر نور زیبای خورشید از میان پرده ها لذت غذای شما را دو چندان می نماید .

شما تمامی وعده های غذایی خود و خانواده  شامل صبحانه، نهار و شام را در اتاق و یا میز نهار خوری میل مینمایید پس در زمان صرف غذا هر چیز استرس زا و یا مشغولیت ذهنی را فراموش کنید و فقط و فقط از وعده غذای گرم خود لذت ببرید .

 

ممکن است شما هم به این مطالب علاقمند باشید

آموزش بازاریابی اینترنتی املاک به همراه تمامی راه حل ها
آموزش بازاریابی اینترنتی املاک ...

آموزش بازاریابی اینترنتی املاک راهکار اصلی خروج از ضرر و آغاز یک...

راهنمای انتخاب سیستمهای گرمایش خانگی با انرژی کارآمد
راهنمای انتخاب سیستمهای گرمایش ...

با ورود به فصل پاییز و شروع موج های سرما به سراغ...

معماری و بازسازی خانه کاوه در تهران / استودیوی معماری و طراحی پرگار
معماری و بازسازی خانه ...

توضیحات متن توسط معماران ارائه شده است. این اثر نمونه ای از...

معماران چگونه می توانند با طراحی اضطراب افراد را کاهش دهند
معماران چگونه می توانند ...

چرا افراد غالباً در مکان های عمومی خاص خود را از نظر...

طراحی ساختمان های آینده با روشنایی هوشمند
طراحی ساختمان های آینده ...

مصرف برق بالا و هزینه های سربار ناشی از خرابی تجهیزات برقی...

جالب ترین نکات درباره دکوراسیون آپارتمان های کوچک
جالب ترین نکات درباره ...

اگر آپارتمان کوچکی در متراژ زیر 50 متر دارید و چیدمان و...

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت