واکنش یک مسئول به افزایش احتمالی اجاره بهای مسکن

نوشته شده توسطتحریریه
پست قبل

حسن محتشم رئیس انجمن انبوه‌سازان مسکن استان تهران با بیان اینکه در بخش اجاره مسکن و افزایش میزان تقاضا قیمت اجاره از حالت عادی خارج می‌شود، اظهار کرد: دولت باید سعی کند با اجرای سیاست‌های مناسب مانع افزایش قیمت اجاره در این بازار شود.

حسن محتشم رئیس انجمن انبوه‌سازان مسکن استان تهران با بیان اینکه در بخش اجاره مسکن و افزایش میزان تقاضا قیمت اجاره از حالت عادی خارج می‌شود، اظهار کرد: دولت باید سعی کند با اجرای سیاست‌های مناسب مانع افزایش قیمت اجاره در این بازار شود.وی درباره پرداخت تسهیلات خرید مسکن، گفت: دولت با تسهیلاتی که پرداخت می‌کند زمینه افزایش تولید و ساخت و ساز در این بازار را فراهم می‌سازد.

محتشم تصریح کرد:با توجه به اینکه میزان تسهیلات خرید مسکن در شهرستان‌ها و واحد‌های کوچک متراژ کافی است، اما این میزان تسهیلات در شرایط فعلی برای شهر تهران قابل توجه نیست.

رئیس انجمن انبوه‌سازان مسکن استان تهران، تأکید کرد: دولت باید برای بازار اجاره در تابستان تمهیداتی بیاندیشد، زیرا امسال میزان متقاضیان در بازار اجاره نسبت به سال‌های گذشته بیشتر خواهد شد و در نتیجه آن قیمت اجاره نیز افزایش می‌یابد.

به نقل از : افکار نیوز

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت