پرداخت تسهیلات قرض الحسنه با اعتبار ۱،۸۰۰،۰۰۰،۰۰ به متقاضیان مسکن

نوشته شده توسطتحریریه
پست قبل

رئیس بنیاد مسکن شعبه دشتستان کرد: تسهیلات قرض الحسنه با اعتبار ۱،۸۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال در قالب ۴۳ فقره و کمک بلاعوض به ۳۹ فقره روستائیان تحت پوشش پرداخت شده است.

حبیب نوروز پور رئیس بنیاد مسکن شعبه دشتستان با بیان اینکه قیر رایگان در روستاها به صورت عادلانه تقسیم می شود، گفت: در سال گذشته با توجه به اعتبار دریافت قیر رایگان به شهرستان دشستان در ۲۴ روستا به صورت عادلانه با اعتباری بالغ بر ۲۳،۴۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال به متراژ ۱۱۷،۰۰۰ مترمربع با همکاری دهیاری ها انجام شد.

نوروز پور با بیان اینکه اجرای طرح هادی توسعه روستاها را رونق بخشیده است، اظهار کرد: طرح های روستایی با اعتباراتی بالغ بر ۱،۸۰۰،۰۰۰ ریال در روستای حاجی آباد و تنگ زرد انجام شده است.وی افزود: یکی از مهمترین برنامه های ویژه که در سطح روستاها توسط بنیاد مسکن در حال انجام است صدور اسناد مالکیت است که در شهرستان دشتستان ۶۱۶ فقره اسناد مالکیت در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت و روستاها و کارشناسی ۲۰۰۵ فقره کارشناسی اماکن روستایی ارائه خدمات شده است.

وی ادامه داد: در روستاها پروژه بوستان امید در حال اجرا است که این پروژه به عهده بنیاد مسکن است که در همه روستاهای هدف در حال اجرا است.نوروز پور خاطرنشان کرد: بنیاد مسکن شهرستان دشستان در حوزه بهسازی روستایی جهت ساماندهی بافت فرسوده بیش از ۱۷۳ فقره تسهیلات با اعتبار اعتبار ۳۱،۱۴۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال اجرا شده است.

رئیس بنیاد مسکن شعبه دشتستان تصریح کرد: تسهیلات قرض الحسنه با اعتبار ۱،۸۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال در قالب ۴۳ فقره و کمک بلاعوض به ۳۹ فقره روستائیان تحت پوشش پرداخت شده است.

به نقل از : بنیاد مسکن

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت