چشم انداز شرکت Foster و شرکاء در رابطه با پروژه هایپرلوپ

نوشته شده توسطتحریریه
پست قبل

شرکت Foster + Partners در آخرین گزارش از پروژه عظیم هایپرلوپ”Hyperloop” چشم انداز خود و همچنین چگونگی ایجاد زیرساخت های حمل و نقل با سرعت بالا برای آینده را با استفاده از پیشرفت های اخیر در تکنولوژی منتشر نموده است.

در این چشم انداز به خوبی دیده میشود که Foster و شرکاء به دنبال ایجاد یک شبکه زیربنایی و اکوسیستم جدید است که در آن مراکز شهری و روستایی به عنوان مهوم انسان و طبیعت به یکدیگر متصل هستند.

بخشی از توضیحات این شرکت در ارتباط با آینده پروژه هایپرلوپ:

Foster + Partners پروژه هایپرلوپ را در واکنش به تغییر جامعه به سوی شیوه زندگی «بر اساس تقاضا» که در آن انتظار می رود کالاها، خدمات و محصولات با سرعت پیش بینی نشده سریعا ارسال و دریافت شوند پایه ریزی نمود. سیستم جهانی حمل و نقل “Cargospeed” به دنبال حمل و نقل “به سرعت و با خیال راحت، بر روی انبوهی از تقاضا و به طور یکپارچه متصل با حمل و نقل های موجود است. در حالی که در هایپرلوپ تمرکز زیادی بر پتانسیل مسافر است ، استفاده همزمان از همان شبکه برای حمل و نقل کالاهای مختلف فرصتی مناسب است که به سرعت و به طور موثر به قلب شهرهای بزرگ، در محدوده یک شبکه مستقل ارسال شوند.

با استفاده از انرژی تجدیدپذیر، این شبکه به عنوان مسیری امن و تمیز و بدون انتشار کربن طراحی شده است. محموله های موجود در غلاف Hyperloop از طریق نیروی الکتریکی در یک لوله فشار پایین تسریع می شوند و با سرعت حرکت یک هواپیما به وسیله حرکت مغناطیسی جابجا می شود. شبکه به طور کامل محصور و مستقل است و خطرات مربوط به آب و هوا و خطای خلبان را از بین می برد. انتظار می رود این پروژه اولین اقدامات خود را در دبی انجام دهد ، جایی که دو شرکت HyperloopTransportation Technologies (HTT) و virgin هر دو تلاش هستند تا بر صنعت آینده را تسلط یابند.

ما خوشحالیم که تیم DP World و Virgin Hyperloop One بعنوان پیشگام بخشی از این مفهوم برای ایجاد یک سیستم سبز و تجدید پذیر حمل و نقل خواهند بود. جنبش مردم و کالاها بخشی از زیرساخت حیاتی ای است که همه شهرهای ما را به هم متصل می کند و شهرهای آینده نیز جامعه ما را تشکیل خواهند داد. این مهم است که ما یک دیدگاه پایدار و یکپارچه از زیرساخت ها ایجاد کنیم که ما را قادر به تکامل و انطباق شهرهای موجود و طراحی های جدید می کند که هماهنگ با طبیعت و سیاره گرانبهای ما خواهد بود.

ممکن است شما هم به این مطالب علاقمند باشید

نورپردازی چگونه می تواند باعث بهبود یا کاهش کیفیت معماری شود؟
نورپردازی چگونه می تواند ...

اگر از جنبه های مختلفی به طراحی داخلی و معماری بنگریم، نورپردازی...

تاثیر تفکر مثبت در کسب و کار املاک و مستغلات
تاثیر تفکر مثبت در ...

به طور کل دو دیدگاه در کسب و کار املاک و مستغلات...

رازهای موفقیت در کار مشاور املاک
رازهای موفقیت در کار ...

اگر می خواهید رازهای موفقیت در کار مشاور املاک را بدانید 10...

بهترین هشتگ های اینستاگرام برای املاک و مستغلات چیست؟
بهترین هشتگ های اینستاگرام ...

در این مقاله می خوانید: +هشتگ املاک چیست؟ +چه تعداد هشتگ باید...

معماری زیبای خانه ای هضم شده در دل طبیعت
معماری زیبای خانه ای ...

متابولیسم معماری ارگانیک، نکته ای که در نگاه اول به این پروژه...

بهترین سیستم های گرمایشی برای فصل سرما
بهترین سیستم های گرمایشی ...

با ورود به فصل پاییز و شروع موج های سرما به سراغ...

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت