چشم انداز شرکت Foster و شرکاء در رابطه با پروژه هایپرلوپ

نوشته شده توسطتحریریه
پست قبل

شرکت Foster + Partners در آخرین گزارش از پروژه عظیم هایپرلوپ”Hyperloop” چشم انداز خود و همچنین چگونگی ایجاد زیرساخت های حمل و نقل با سرعت بالا برای آینده را با استفاده از پیشرفت های اخیر در تکنولوژی منتشر نموده است.

در این چشم انداز به خوبی دیده میشود که Foster و شرکاء به دنبال ایجاد یک شبکه زیربنایی و اکوسیستم جدید است که در آن مراکز شهری و روستایی به عنوان مهوم انسان و طبیعت به یکدیگر متصل هستند.

بخشی از توضیحات این شرکت در ارتباط با آینده پروژه هایپرلوپ:

Foster + Partners پروژه هایپرلوپ را در واکنش به تغییر جامعه به سوی شیوه زندگی «بر اساس تقاضا» که در آن انتظار می رود کالاها، خدمات و محصولات با سرعت پیش بینی نشده سریعا ارسال و دریافت شوند پایه ریزی نمود. سیستم جهانی حمل و نقل “Cargospeed” به دنبال حمل و نقل “به سرعت و با خیال راحت، بر روی انبوهی از تقاضا و به طور یکپارچه متصل با حمل و نقل های موجود است. در حالی که در هایپرلوپ تمرکز زیادی بر پتانسیل مسافر است ، استفاده همزمان از همان شبکه برای حمل و نقل کالاهای مختلف فرصتی مناسب است که به سرعت و به طور موثر به قلب شهرهای بزرگ، در محدوده یک شبکه مستقل ارسال شوند.

با استفاده از انرژی تجدیدپذیر، این شبکه به عنوان مسیری امن و تمیز و بدون انتشار کربن طراحی شده است. محموله های موجود در غلاف Hyperloop از طریق نیروی الکتریکی در یک لوله فشار پایین تسریع می شوند و با سرعت حرکت یک هواپیما به وسیله حرکت مغناطیسی جابجا می شود. شبکه به طور کامل محصور و مستقل است و خطرات مربوط به آب و هوا و خطای خلبان را از بین می برد. انتظار می رود این پروژه اولین اقدامات خود را در دبی انجام دهد ، جایی که دو شرکت HyperloopTransportation Technologies (HTT) و virgin هر دو تلاش هستند تا بر صنعت آینده را تسلط یابند.

ما خوشحالیم که تیم DP World و Virgin Hyperloop One بعنوان پیشگام بخشی از این مفهوم برای ایجاد یک سیستم سبز و تجدید پذیر حمل و نقل خواهند بود. جنبش مردم و کالاها بخشی از زیرساخت حیاتی ای است که همه شهرهای ما را به هم متصل می کند و شهرهای آینده نیز جامعه ما را تشکیل خواهند داد. این مهم است که ما یک دیدگاه پایدار و یکپارچه از زیرساخت ها ایجاد کنیم که ما را قادر به تکامل و انطباق شهرهای موجود و طراحی های جدید می کند که هماهنگ با طبیعت و سیاره گرانبهای ما خواهد بود.

ممکن است شما هم به این مطالب علاقمند باشید

معماران چگونه می توانند با طراحی اضطراب افراد را کاهش دهند
معماران چگونه می توانند ...

چرا افراد غالباً در مکان های عمومی خاص خود را از نظر...

طراحی ساختمان های آینده با روشنایی هوشمند
طراحی ساختمان های آینده ...

مصرف برق بالا و هزینه های سربار ناشی از خرابی تجهیزات برقی...

جالب ترین نکات درباره دکوراسیون آپارتمان های کوچک
جالب ترین نکات درباره ...

اگر آپارتمان کوچکی در متراژ زیر 50 متر دارید و چیدمان و...

گیاهان آپارتمانی به زندگی شما رنگ و بوی تازه ای خواهند داد
گیاهان آپارتمانی به زندگی ...

گیاهان آپارتمانی هر صبح شما را زیباتر، هر روز را پر انرژی...

10 سؤال متداول درباره انواع کاشی و سرامیک
10 سؤال متداول درباره ...

مربع ، مستطیل ، شش ضلعی ، مات ، براق، همه اینها...

چگونه به یک مشاور املاک نیمه وقت تبدیل شویم؟
چگونه به یک مشاور ...

در این مقاله میخوانید: -چگونه به یک مشاور املاک نیمه تبدیل شویم؟...

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت