چشم انداز شرکت Foster و شرکاء در رابطه با پروژه هایپرلوپ

نوشته شده توسطتحریریه
پست قبل

شرکت Foster + Partners در آخرین گزارش از پروژه عظیم هایپرلوپ”Hyperloop” چشم انداز خود و همچنین چگونگی ایجاد زیرساخت های حمل و نقل با سرعت بالا برای آینده را با استفاده از پیشرفت های اخیر در تکنولوژی منتشر نموده است.

در این چشم انداز به خوبی دیده میشود که Foster و شرکاء به دنبال ایجاد یک شبکه زیربنایی و اکوسیستم جدید است که در آن مراکز شهری و روستایی به عنوان مهوم انسان و طبیعت به یکدیگر متصل هستند.

بخشی از توضیحات این شرکت در ارتباط با آینده پروژه هایپرلوپ:

Foster + Partners پروژه هایپرلوپ را در واکنش به تغییر جامعه به سوی شیوه زندگی «بر اساس تقاضا» که در آن انتظار می رود کالاها، خدمات و محصولات با سرعت پیش بینی نشده سریعا ارسال و دریافت شوند پایه ریزی نمود. سیستم جهانی حمل و نقل “Cargospeed” به دنبال حمل و نقل “به سرعت و با خیال راحت، بر روی انبوهی از تقاضا و به طور یکپارچه متصل با حمل و نقل های موجود است. در حالی که در هایپرلوپ تمرکز زیادی بر پتانسیل مسافر است ، استفاده همزمان از همان شبکه برای حمل و نقل کالاهای مختلف فرصتی مناسب است که به سرعت و به طور موثر به قلب شهرهای بزرگ، در محدوده یک شبکه مستقل ارسال شوند.

با استفاده از انرژی تجدیدپذیر، این شبکه به عنوان مسیری امن و تمیز و بدون انتشار کربن طراحی شده است. محموله های موجود در غلاف Hyperloop از طریق نیروی الکتریکی در یک لوله فشار پایین تسریع می شوند و با سرعت حرکت یک هواپیما به وسیله حرکت مغناطیسی جابجا می شود. شبکه به طور کامل محصور و مستقل است و خطرات مربوط به آب و هوا و خطای خلبان را از بین می برد. انتظار می رود این پروژه اولین اقدامات خود را در دبی انجام دهد ، جایی که دو شرکت HyperloopTransportation Technologies (HTT) و virgin هر دو تلاش هستند تا بر صنعت آینده را تسلط یابند.

ما خوشحالیم که تیم DP World و Virgin Hyperloop One بعنوان پیشگام بخشی از این مفهوم برای ایجاد یک سیستم سبز و تجدید پذیر حمل و نقل خواهند بود. جنبش مردم و کالاها بخشی از زیرساخت حیاتی ای است که همه شهرهای ما را به هم متصل می کند و شهرهای آینده نیز جامعه ما را تشکیل خواهند داد. این مهم است که ما یک دیدگاه پایدار و یکپارچه از زیرساخت ها ایجاد کنیم که ما را قادر به تکامل و انطباق شهرهای موجود و طراحی های جدید می کند که هماهنگ با طبیعت و سیاره گرانبهای ما خواهد بود.

ممکن است شما هم به این مطالب علاقمند باشید

معرفی نوع جدیدی از خانه های مدولار در دانمارک
معرفی نوع جدیدی از ...

شرکت دانمارکی Njordrum در حال ارائه مفاهیم نوآورانه ای برای مسکن های...

ترک خوردن سازه های بتنی چه دلایلی دارد و هر کدام نشانه چیست
ترک خوردن سازه های ...

ترک درسازه های بتنی می توانند با توجه به ضخامت آنها به...

معماری اولین شهر فضایی توسط بنیاد گالاکتیکا
معماری اولین شهر فضایی ...

گروه معماری Asymptote طراحی جدید خود را برای یک مرکز فضایی جهت...

مشاوران املاک تهران برای افزایش معاملات چه راهکارهایی دارند
مشاوران املاک تهران برای ...

مشاوران املاک شهر تهران این روزها بیش از سایر شهرها با نوسانات...

فواید طراحی بیوفیلیک در معماری و فضاهای داخلی
فواید طراحی بیوفیلیک در ...

اگر شخصی بخواهد خود را در یک محیط با آرامش کامل تجسم...

نکات کلیدی در برخورد با مشتریان حضوری مشاوران املاک
نکات کلیدی در برخورد ...

گاهی اوقات یک مشتری به مشاور املاکی مراجعه می نماید و درخواست...

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت