معرفی ملک بانک

قدرتمندترین پلتفرم املاک و مستغلات فارسی زبان

ملک بانک به عنوان قدرتمندترین پلتفرم املاک و مستغلات فارسی زبان با ارائه راهکارهای جدید و ایجاد تجربه کاربری بهتر، فضایی امن و قابل دسترس برای آگهی و جستجوی هوشمند املاک فراهم نموده است.ملک بانک در جایگاه یک پراپ تک(proptech)، موظف است از جدیدترین فناوری و تکنولوژی های روز در راستای تسهیل خدمات دهی مشاوران املاک به خریداران و فروشندگان و متقاضیان املاک استفاده نماید.

ملک بانک با جدیدترین شیوه های ثبت و جستجوی املاک پیشرو در املاک و مستغلات و بازار خرید، فروش و اجاره در ایران همگام با جدیدترین فناوری ها این فرصت را برای کاربران خود فراهم نموده تا به سادگی با چند کلیک روی نقشه آنلاین ملک بانک، ملک مورد نظر خود را یافته و به راههای ارتباطی، مراکز تفریحی و خدماتی و… در اطراف آن اِشراف پیدا کنند.

هدف ملک بانک ایجاد یک تجربه کاربری باکیفیت بین المللی است و همچنین توانمندسازی مصرف کنندگان بازار املاک با ارائه داده ها و اطلاعات دقیقی که الهام بخش محیط اطراف ملک مورد نظر آنهاست. ما همچنین شما را به بهترین متخصصان و مشاوران املاک محلی متصل خواهیم نمود .

ملک بانک مجموعه ای متشکل از چندین گروه است که شامل بخشهای : توسعه و بهینه سازی وب ، تحقیق و توسعه بازار ،بازاریابی و واحد ارتباط با کاربران است .

در ملک بانک تمامی مشاوران و آژانس های املاک دارای مجوز قانونی به دقت و با عبور از بخش کنترل کیفی خدمات وارد پایگاه داده وبسایت خواهند شد و ما همیشه در تلاشیم تا خدمات باکیفیت تری به شما ارائه دهیم و در این راه ارتباط دائمی شما با ملک بانک تضمین کننده این روند خواهد بود.

از شما میخواهیم حتما قبل از استفاده از خدمات ما بخش شرایط و قوانین و حریم خصوصی را مطالعه نمایید.

گروه ملک بانک :

در گروه ملک بانک، ما قصد داریم به مردم کمک کنیم تا تصمیمات بهینه تری در مورد مکان زندگی و یا سرمایه گذاری خود در انتخاب املاک و مستغلات بگیرند. ما بر این باوریم، اگر هر شخص به سادگی بتواند از خدمات ما استفاده نماید، میتوانیم تاثیر بسزایی در بالا بردن سطح کیفیت انتخاب محیط زندگی و یا کار هموطنانمان داشته باشیم .

ما بصورت خستگی ناپذیر مشتاقیم تا به شما خدماتی در سطح کیفیت بین المللی ارائه دهیم . ما در ملک بانک با یک تفکر و ایده کار خود را آغاز نمودیم و آن چیزی نبود جز تبدیل خرید املاک به عنوان یک تجربه شیرین و لذت بخش.

 همه ما بسیاری از مراحل زندگی خود را به آسانی پشت سر میگذاریم اما در اکثر اوقات خرید املاک برای ما بسیار دشوار هستند. چون مراحل کار معمولا جوری که در ذهن ماست پیش نمی رود .برای همه ما و یا نزدیکانمان پیش آمده که حتی با بودجه های خوب پس از بازدید بسیاری موارد یک مورد عادی را انتخاب کرده ایم و یا نواقص و ایراداتی را ندیده ایم .

این مشکل گاهی به دلیل وسواس فکری ناشی از اِزدیاد مورد ها است و برخی بدلیل عدم اطلاعات کافی از محیط. اما چرا اصلا کار به اینجا می رسد؟ چون همیشه بازدید املاک بسیار وقت گیر است و مسلما ما همه آنها را نخواهیم خرید !!! و باید مدنظر داشته باشیم که عوامل خارجی هم روی تصمیم ما تاثیر بسزایی دارند. اما شما در ملک بانک در محیط خصوصی خود و در ساعات استراحت و آرامش به جستجوی خانه یا املاک مناسب خواهید گشت و در این راستا هر اطلاعاتی که نیاز داشته باشید ما در اختیارتان قرار خواهیم داد.

امیدواریم از ملک بانک لذت ببرید و مارا در ارتقاء آن یاری کنید.