هند اولین سیستم هایپرلوپ مسافری جهان راه اندازی می کند

نوشته شده توسطتحریریه
پست قبل

دولت هند اولین پروژه هایپرلوپ جهان را با قرار دادن آن جزو پروژه های زیرساخت عمومی برای اجرا تایید نموده است.در اطلاعیه دولت هند اعلام نموده است که سیستم هایپرلوپ را در کنار سایر اشکال سنتی تر حمل و نقل انبوه به رسمیت شناخته و این پروژه را با نام هایپرلوپ پونه-بمبئی اجرا خواهد نمود. این سیستم می توان مسیری 3.5 ساعته سفر جاده ای را در 35 دقیقه طی نماید.

DP World (DPW)، به عنوان یکی از رهبران تجارت جهانی و یک اپراتور بزرگ بنادر کشتیرانی و لجستیک در هند ، قرار است برای تکمیل فاز یک پروژه ، مبلغ 500 میلیون دلار سرمایه در بخش سرمایه خصوصی سرمایه گذاری کند ، که این فناوری جدید را برای عملیات مسافرتی ، در تأسیس می کند.این مجموعه بعنوان مرکز نوآوری هایپرلوپ بدون استفاده از بودجه عمومی راه اندازی می شود.

این پروژه با همکاری DP World – کنسرسیوم Virgin Hyperloop One و دولت ایالت ماهاراشترا اجرا می شود و پیش بینی می شود میلیارد ها دلار سرمایه گذاری مستقیم خارجی در این پروژه انجام شود.

همانطور که تیم Hyperloop One اعلام کرده است، “این پروژه صدها هزار شغل جدید با تکنولوژی بالا ایجاد خواهد کرد ، بالغ بر 36 میلیارد دلار سود اقتصادی و اقتصادی گسترده تری ایجاد خواهد کرد و ایجاد هایپرلوپ جدید و فرصت های تولیدی برای مهاراشترا برای صادرات به هند و بقیه از جهان خواهد بود.”

جی والدر ، مدیرعامل Virgin Hyperloop One ، گفت: ” این یک بخش تاریخی در ساخت است. این مسابقه به میزبانی اولین سیستم حمل و نقل هایپرلوپ در جهان برگزار می شود و اعلامیه امروز، هند را به طور جدی در صدر اخبار جهان نشان می دهد.ما مشتاقانه منتظر شرکت در فرایند تهیه عمومی آن هستیم و این فناوری جدید حمل و نقل انقلابی را به جهانیان می رسانیم. “

سالانه تقریباً 75 میلیون مسافر برای حمل و نقل بین بمبئی و پونه وجود دارد. پیش بینی می شود تا سال 2026 به 130 میلیون نفر برسد. سیستم Virgin Hyperloop One می تواند با حمایت از 200 میلیون مسافر در سال، این تقاضای رو به رشد را تأمین کند و این فاصله را ظرف 35 دقیقه طی نماید. این صرفه جویی در زمان و سرعت فوق العاده نه تنها از لحاظ حمل و نقل مسافری سودمند است بلکه فرصت های جدید اقتصادی را برای هند به ارمغان می آورد و شکلی پایدار از حمل و نقل مستقیم را نیز پدید خواهد آورد.

ممکن است شما هم به این مطالب علاقمند باشید

بهترین پست اینستاگرام برای مشاور املاک
بهترین پست اینستاگرام برای ...

احتمالا تقریبا هر روز از این جمله را می شنوید: برای پیشرفت...

50 سال بعد از اولین فرود روی سطح ماه / 15 پروژه معماری برای زندگی در فضا
50 سال بعد از ...

آیا انسان ها روزی واقعا روی کره ماه زندگی خواهند نمود؟امروز از...

خریداران از چه راههایی مشاوران املاک را پیدا می کنند؟
خریداران از چه راههایی ...

خرید خانه یک خانه برای مردم عادی کار پیچیده ای است و...

در کار املاک، چگونه بیشتر از سایر رقبا دیده شویم
در کار املاک، چگونه ...

بهترین مشاوران املاک هم، هر روز خود را به پیشرفت اختصاص می...

شهرهایی با بیشترین هزینه زندگی در سال ۲۰۱۹
شهرهایی با بیشترین هزینه ...

در بیست و پنجمین رده بندی شهرها توسط مجموعه Mercer's(مرسر) بر مبنای...

70 درصد شانس فروش بیشتر برای آگهی های عکس دار
70 درصد شانس فروش ...

واقعا تهیه چند تصویر ساده با گوشی هوشمندی که در دستان ما...

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت