کمپانی OPEN Architecture در همکاری با شیائومی اولین نمونه MARS Case یا همان مسکن مریخ را معرفی نمود

نوشته شده توسطتحریریه
پست قبل

OPEN Architecture در همکاری با غول الکترونیک چینی،یعنی کمپانی شیائومی(Xiaomi) کوچکترین نمونه مسکن پروژه (مریخ) MARS را در نمایشگاه China House Vision 2018 معرفی کرده است.این نمایشگاه در خارج از ورزشگاه ملی پکن قرار دارد و اجرای آن بخشی از طرح نوآوری و تحقیقاتی سالیانه و شناخته شده به نام House Vision است و از”خانه” برای سوال در جهت کشف عادات زندگی ما در محیط های شهری آینده استفاده می کند.

 

پروژه MARS چالشهایی که در ایجاد فضای زندگی پیش می آیند را بررسی و فرصت های جدیدی را برای آینده ارائه می دهد . در نمونه اولیه اینگونه تصور می شود که بشریت مجبور به سکونت در مریخ است.

در عوض، بدون وابستگی به منابع طبیعی، ساکنین نیاز به کاهش مصرف و حمل حداقل مواد ضروری دارند. بازیافت در این پروژه به معنای زنده ماندن است. “Case MARS” خانه ایده آلی را ارائه می دهد که محیطی یکپارچه و ترکیبی از تکنولوژی، طراحی محصول و معماری است. لوازم خانگی در خطوط تولید فعلی Xiaomi می تواند به صورت بی سیم و با تلفن های هوشمند کنترل شود. در پروژه MARS این انتظار می رود که یک قدم بیشتر برای ادغام این لوازم الکترونیکی جداگانه برداشته شود و  به یک خانه با سنتز داخلی تبدیل شود.

 

پروژه MARS Case به عنوان یک جایگاه انرژی خودگردان از بازیافت زباله ها ساخته شده است. با استفاده و بازیافت گرمای خروجی ها، تراکم هوا و سایر محصولات جانبی تولید شده توسط هر وسیله الکترونیکی درون خانه انرژی آنرا بازتولید و مورد استفاده مجدد قرار می دهد و هوا و آب را به یک اکوسیستم جامع در کم مصرف کردن تبدیل می نماید. این خانه کوچک و سبک وزن یک ماژول ۲٫۴ متر در ۲٫۴ متر در ۲٫۴ متری به شکل یک مکعب است، که مانند چمدان، تمام اجزای سرویس خانه و فضاهای زندگی در آن برای حمل آسان طراحی شده اند. یک محصول صنعتی مناسب برای نیازهای زندگی و محیط همه کاربران، در همه جا بر روی زمین خواهد بود. و بالاتر از همه، یک خانه ایده آل است که برای کشف امکانات بی حد و حصر آینده در فضاهای ناشناخته ایجاد شده است.

ممکن است شما هم به این مطالب علاقمند باشید

معماری آپارتمان فرایبورگ / دفتر معماری، طراحی و تحقیقات میان “MIAN”
معماری آپارتمان فرایبورگ / ...

توضیحات متن توسط معماران پروژه ارائه شده است. آپارتمان مسکونی فرایبورگ در...

دلیل ترک خوردن سازه های بتنی چیست؟
دلیل ترک خوردن سازه ...

ترک درسازه های بتنی می توانند با توجه به ضخامت آنها به...

معماری ویلای شماره 12 / استودیو نوآر
معماری ویلای شماره 12 ...

توضیحات متن توسط معماران پروژه ارائه شده است؛ ویلا شماره 12 یکی...

لیست ثروتمندترین مشاوران املاک جهان از نگاه مجله فوربز
لیست ثروتمندترین مشاوران املاک ...

فهرست ثروتمندترین میلیاردرهای املاک و مستغلات در جهان به باور عموم آمریکایی...

فراخوان جالب وب سایت آرک دیلی برای ساخت شهرهایی بهتر
فراخوان جالب وب سایت ...

معروف ترین وب سایت معماری جهان یعنی آرک دیلی در سال های...

بهترین هشتگ های اینستاگرام برای املاک و مستغلات چیست؟
بهترین هشتگ های اینستاگرام ...

در این مقاله می خوانید: +هشتگ املاک چیست؟ +چه تعداد هشتگ باید...

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت