لیست ثروتمندترین مشاوران املاک جهان از نگاه مجله فوربز

نوشته شده توسطتحریریه
پست قبل
the-list-of-the-wealthiest-real-estate-consultants-in-the-world-from-forbes-magazines-look/

فهرست ثروتمندترین میلیاردرهای املاک و مستغلات در جهان به باور عموم آمریکایی هستند، حال آنکه در واقعیت 3 جایگاه برتر دراختیار افراد دیگری است. در ادامه این مقاله جالب همراه ما باشید تا بیشتر با آنها آشنا شویم.

بسیاری از ثروتمندان آمریکایی معروفی که در دنیای واقعی می شناسید را فراموش نمایید چون دارایی های آنها بنا به گفته مجله فوربز حتی نزدیک به میلیاردرهای برتر دنیای املاک و مستغلات هم نیست.

در حقیقت یکی ثروتمندترین آمریکایی ها در زمینه توسعه املاک و مستغلات استفان راس است که بنا بر اعلام مجله فوربز در سال 2019 کل دارایی او 7.6 میلیارد دلار بوده است.

حالا بیایید نگاهی به ثروتمندان برتر این لیست عجیب داشته باشیم، 3 رتبه برتر لیست املاک و مستغلات یک نکته مشترک دارند، اینکه همگی از چین یا هنگ کنگ هستند!

رتبه اول این لیست متعلق به هویی کا یان خالق گروه املاک و مستغلات اورگرند با ارزش دارایی 36 میلیارد دلار است و بنا به گفته فوربز رتبه 22 در بین کل ثروتمندان جهان را داراست.


برای تبدیل شدن به یک آژانس حرفه ای املاک و استفاده از امکانات تخصصی ملک بانک تنها کافیست با ما تماس بگیرید و یا در وبسایت عضو شوید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده نمایید.درخانواده بزرگ ملک بانک همیشه یک قدم از رقبای خود جلوتر باشید.


نفر دوم لی شاو کی مدیر املاک و مستغلات هندرسون است که نفر 31 ام در لیست ثروتمندان جهان است. او مدیریت این املاک و مستغلات هنگ کنگی را داراست و در زمینه های دیگری همچون هتلداری، کارآفرینی، بانکداری و … نیز فعالیت دارد.


نفر سوم وانگ جیانلین موسس مجموعه املاک و مستغلات دالیان واندا است. ارزش خالص دارایی او 22.6 میلیارد دلار است و دارای رتبه 36 در جدول کل ثروتمندان جهان است.


حالا برخی از افراد دیگر در این لیست بلند بالا را با آنها مقایسه می نماییم! نفر بعدی دونالد برن با ارزش خالص دارای 16.4 میلیارد دلار است که سرمایه گذار جنوب کالیفرنیا و رییس شرکت ایروین است. او دارای صدها ملک تجاری و بیش از 60 هزار آپارتمان است.


به غیر از استفان راس که در ابتدای مطلب به آن اشاره شد مابقی میلیاردرهای املاک و مستغلات نیویورک رتبه بالاتر از 200 را در مجله فوربز و ثروتمندان قرار دارند. برخی از آنها را بهتر بشناسید: ریچارد لفراک (272)، شلدون سولو (337)، لئونارد استرن (339)، جف ساتن (452)، آدم نیومن و میگل مک کلوی (478 و 775)، بن اشکنازی (504)، جری اسپایر (504)، چارلز کوهن (645) آلن، امی و جین گلدمن (667)، دیوید والنتس (962)، دیوید لیختن اشتاین (1،281). جالب است که بدانید رئیس جمهور فعلی آمریکا دونالد ترامپ با دارایی به ارزش 3.1 میلیارد دلار رتبه 715 مجله فوربز را داراست و حتی نزدیک به افراد ابتدای این لیست نیز نشده است.

امیدواریم این مطلب برای شما جالب بوده باشد و اگر نظری در رابطه با موفقیت در شغل املاک و مستغلات دارید در انتهای همین پست با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

ممکن است شما هم به این مطالب علاقمند باشید

معماری مجتمع تجاری، چشم و چراغ بازار، در مشهد / دفتر معماری آبار
معماری مجتمع تجاری، چشم ...

مشهد به عنوان یکی از بزرگترین پایتخت های مذهبی جهان به شمار...

بهترین پست اینستاگرام برای مشاور املاک
بهترین پست اینستاگرام برای ...

احتمالا تقریبا هر روز از این جمله را می شنوید: برای پیشرفت...

50 سال بعد از اولین فرود روی سطح ماه / 15 پروژه معماری برای زندگی در فضا
50 سال بعد از ...

آیا انسان ها روزی واقعا روی کره ماه زندگی خواهند نمود؟امروز از...

خریداران از چه راههایی مشاوران املاک را پیدا می کنند؟
خریداران از چه راههایی ...

خرید خانه یک خانه برای مردم عادی کار پیچیده ای است و...

در کار املاک، چگونه بیشتر از سایر رقبا دیده شویم
در کار املاک، چگونه ...

بهترین مشاوران املاک هم، هر روز خود را به پیشرفت اختصاص می...

شهرهایی با بیشترین هزینه زندگی در سال ۲۰۱۹
شهرهایی با بیشترین هزینه ...

در بیست و پنجمین رده بندی شهرها توسط مجموعه Mercer's(مرسر) بر مبنای...

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت