بهترین هشتگ های اینستاگرام برای املاک و مستغلات چیست؟

نوشته شده توسطتحریریه
پست قبل
بهترین هشتگ های اینستاگرام برای املاک و مستغلات چیست؟

در این مقاله می خوانید:
+هشتگ املاک چیست؟
+چه تعداد هشتگ باید استفاده کنید؟
+نحوه استفاده از هشتگ های املاک و مستغلات در اینستاگرام
+هشتگ های برتر املاک و مستغلات
+بهترین استراتژی ها برای استفاده از هشتگ های املاک و مستغلات

بازاریابی در شبکه های اجتماعی برای بسیاری از نمایندگان و مشاوران املاک برای به اشتراک گذاشتن لیست املاک، گزارش معاملات بازار، فیلم ها و مطالب با خریداران و فروشندگان بالقوه، روز به روز داغ تر می شود.براساس تحقیقات کلی پیرامون تاثیر شبکه های اجتماعی آمار نشان می دهد بیش از 60٪ فروشندگان و خریداران خانه و املاک از شبکه های اجتماعی و تبلیغات آن تاثیر مثبت می پذیرند.

از آنجایی که بسیاری از افراد روزانه زمان زیادی را در شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام می گذرانند ، این مکان تبدیل به ابزاری مؤثر برای به دست آوردن محبوبیت و شهرت و تبلیغ موثر در اغلب کسب و کارها و نهایتا جذب مشتریان بیشتر شده است.برای به حداکثر رساندن تلاش های بازاریابی خود، می توانید از هشتگ های موثر املاک و مستغلات برای افزایش جذب مشتریان و همچنین بیشتر دیده شدن پست ها در اینستاگرام استفاده کنید.

بهترین هشتگ های اینستاگرام برای املاک و مستغلات چیست؟

-هشتگ املاک چیست؟
یک هشتگ # علامتی همه گیر است که کلمات کلیدی در آن مشخص می شود و تمامی مطالب و پست های که حاوی آن باشند به یکدیگر متصل خواهند شد. با اضافه کردن هشتگ قبل از یک کلمه یا عبارت، تمام پیام و پست ارسالی شما مورد جستجوی سایر کاربرانی که به دنبال آن هشتگ با عبارت هستند قرار خواهد گرفت(حتی افرادی که دنبال کننده شما در اینستاگرام نیستند.برای اطمینان از اینکه هشتگ های شما به درستی کار کنند از استفاده از فضای اضامی مانند یک اسپس بیشتر یا نقطه گذاری در هشتگ خوددآری کنید.

-چه تعداد هشتگ باید استفاده کنید؟
تعداد هشتگ املاک و مستغلات در هر پیام و یا پست اینستاگرام بسته به موضوعیت پیام دارد و می تواند متفاوت باشد.اما استفاده مفید و مختصر کیفیت پست شما را افزایش می دهد.

اما اگر به فکر استفاده از بیشتری تعداد هشتگ هستید باید بدانید اینستاگرام به شما این امکان را می دهد تا حداکثر تا 30 هشتگ در هر پیام خود استفاده نماید.اگر چه پیشنهاد می کنید بیش از 5 تا 10 هشتگ در یک پست اینستاگرام استفاده نکنید.

-نحوه استفاده از هشتگ های املاک و مستغلات در اینستاگرام
در اکثر موارد، استفاده از هشتگ بین شبکه های اجتماعی مختلف فرق نمی کند. با این وجود چند تفاوت برای اینستاگرام وجود دارد که باید قبل از وارد کردن هشتگ در پیام های خود آن را بدانید.

اینستاگرام به کاربران خود اجازه می دهد تا هشتگ هایی را نیز به صورت اختصاصی مانند یک پروفایل دنبال نمایند، که باعث می شود تا محتواهایی که با آن هشتگ ها برچسب گذاری شده اند در صفحه فیدشان ظاهر شود.همچنین شما در اینستاگرام می توانید هشتگی برای شخص خود در نظر بگیرید(نوعی پرسنال برندینگ) و در بیوگرافی خود منتشر کنید و سایر دنبال کننده گان خود را تشویق به استفاده از آن در محتوای ارسالی آنها نمایید.

-هشتگ های برتر املاک و مستغلات
اگر یک لحظه فکر کنیم خواهیم دید که حجم عظیمی از هشتگ ها برای استفاده در کار املاک و مستغلات قابل استفاده هستند، حالا این هشتگ ها می توانند در هر کدام از زمینه های خرید، فروش، رهن و اجاره تمامی املاک و مستغلات مورد استفاده قرار گیرد.

اما می توان با مشخص کردن تعداد محدودی از هشتگ های پربازدید و ویژه، کیفت ارسال مطالب را افزایش داد و همچنین مشتریان بالقوه بیشتری را جذب نمود.پس از آن می توانید با یک نقشه مشخص، آن هشتگ ها را در تمامی پست های اینستاگرام خود استفاده کنید و با مخاطبان خود به راحتی ارتباط برقرار کنید.

(در هشتگ اصلی اسپیس و فاصله درج نمی شود و در مثال های زیر تنها جهت خوانایی متن از فاصله بین کلمات استفاده شده است.)
برترین هشتگ های عمومی املاک و مستغلات
#مشاور املاک
#خرید خانه
#فروش خانه
#خرید آپارتمان
#اجاره آپارتمان
#اجاره خانه
#سرمایه گذاری
#فروش زمین
#رهن خانه
#رهن و اجاره
#املاک و مستغلات
#ویلا شمال
#خرید ویلا
#فروش ویلا
#خانه لاکچری
#خانه لوکس
#خانه نوساز

بهترین هشتگ برای املاک در مکان های خاص
#مرکز شهر
#بالا شهر
#نزدیک ساحل
#محله… (نام محله و منطقه)

بهترین هشتگ های اینستاگرام برای املاک و مستغلات چیست؟

-بهترین استراتژی ها برای استفاده از هشتگ های املاک و مستغلات
اگر هشتگ ها به طور صحیح استفاده شود، به راحتی توجه مخاطبان شما را جلب می کنند و آنها را به دنبال کردن شما سوق می دهند.حالا بیایید در ادامه با چند استراتژی حرفه ای در هشتگ گذاری برای املاک و مستغلات آشنا شویم:

-قبل از اشتراک گذاری ، هشتگ ها را با دقت جستجو کنید
قبل از استفاده از هشتگ در یک پیام، جستجوی سریعی انجام دهید تا مطمئن شوید محتوای مرتبط با آن هشتگ مرتبط و مناسب است و مطالب مرتبط با موضوع شما نیز به آن لینک شده است. این جستجو حتی ممکن است اطلاعاتی مفید دیگری را نیز به شما ارائه دهد، مثلا چند بار از هشتگ استفاده شده است و یا چه هشتگ های مرتبط دیگر وجود دارند.

-به صفحات رقبا بروید و هشتگ های مورد استفاده آنها را بررسی نمایید
آن کاری که مشاوران املاک موفق و حرفه ای انجام می دهند دنبال کنید و هشتگ های آنها پیگیری نمایید، مطمئنا نکات مفید و ارزنده زیادی که حاصل تجربه آنها است به دست خواهید آورد.

-هشتگ های غیر مستقیم اما مورد استفاده کاربران خود را بیابید
خاص باشید و به دنبال ذهنیت مخاطبان خود بگردید.به عنوان مثال در یک پست یک خانه آماده فروش را بگذارید و در آن از هشتگ #آشپزخانه جزیره ای، یا #خانه زیبا، یا #آپارتمان نقلی، #خانه لوکس و امثال مشابه آن که ممکن است مخاطبان به صورت غیر مستقیم جستجو نمایند، استفاده کنید.

-منطقه خاصی که مد نظر دارید را هدف بگیرید
بهترین هشتگ ها در بسیاری از موارد دارای هدف و موقعیت هستند.آنها به شما کمک می کنند تا بازاریابی محلی خود را نیز قوی کنید.به عنوان مثال از #فرمانیه یا #پاسداران #ولنجک #ونک و امثال آن برای مشخص نمودن منطقه فعالیت استفاده کنید.نام محلات و مناطق یکی از بهترین ابزارهای هشتگ گذاری در اینستاگرام

-از استفاده هشتگ های نامربوط خودداری کنید
هشتگ ها را تحت هیچ عنوان تنها به دلیل محبوب بودن آنها استفاده نکنید.استفاده بی ربط از یک یا چند هشتگ به مرور زمان باعث ریزش مخاطبان بالقوه و واقعی شما خواهد شد.شما باید به جای آن از بهترین و محبوب ترین هشتگ های املاک و مستغلات که مربوط به منطقه شما و یا املاک شماست استفاده کنید.
برای استفاده از ایده های بیشتر در کسب و کار املاک و مستغلات، می توانید به بخش مقالات در ملک بانک مراجعه نمایید.

ممکن است شما هم به این مطالب علاقمند باشید

طراحی و معماری ساختمان مسکونی شماره صفر / شرکت طرح و ساخت طَرا
طراحی و معماری ساختمان ...

ساختمان شماره صفر با هدف ایجاد یک بنای مسکونی ایجاد شد.طراحی مراحل...

راهنما و نکات مهم خرید زمین
راهنما و نکات مهم ...

اگر به دنبال خرید یک زمین در تهران، شمال و یا هر...

مهمترین نکات در طراحی و بازسازی دکوراسیون داخلی چیست؟
مهمترین نکات در طراحی ...

در این مطلب از ملک بانک همراه ما باشید، تا نظرات و...

چگونه یک دیوار آجری پیچیده را با واقعیت افزوده می سازند؟
چگونه یک دیوار آجری ...

با ترکیب واقعیت افزوده (augmented reality) با فضا و محیط داخلی؛ Fologram...

تفاوت یک مشاور املاک با کارگزار املاک چیست؟
تفاوت یک مشاور املاک ...

آیا میدانید تفاوت مشاوران و کارگزاران املاک چیست؟نماینده یا مشاور املاک شخصی...

معماری آپارتمان فرایبورگ / دفتر معماری، طراحی و تحقیقات میان “MIAN”
معماری آپارتمان فرایبورگ / ...

توضیحات متن توسط معماران پروژه ارائه شده است. آپارتمان مسکونی فرایبورگ در...

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت